|
Post by rugbytoffee on May 26, 2021 14:05:24 GMT
evertonfan1968 empresstouch blueandy1878 Avinalaff halewoodblue 65years toffeeowl jimmy katiejd3 ladefc89 hrat20 topman billyALL NEW MEMBERS WELCOME TO ENTER AS WELL SAME RULES AS THE NORMAL LEAGUE, EXCEPT A MAXIMUM OF 3 JOKERS ALLOWED IN THE GROUP STAGES ROUNDGROUP STAGE Friday 11 June Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) Saturday 12 June Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) Sunday 13 June Group D: England vs Croatia (15:00, London) Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) Monday 14 June Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) Tuesday 15 June Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) Group F: France vs Germany (21:00, Munich) Wednesday 16 June Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) Thursday 17 June Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) Friday 18 June Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) Group D: England vs Scotland (21:00, London) Saturday 19 June Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) Sunday 20 June Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) Monday 21 June Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) Tuesday 22 June Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) Wednesday 23 June Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) Group F: Portugal v France (21:00, Budapest)
|
|
|
Post by Avinalaff on May 26, 2021 17:14:47 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 2-1 Saturday 12 June Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 1-1 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 1-0 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 3-1 Sunday 13 June Group D: England vs Croatia (15:00, London) 2-1 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) 3-0 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) 2-1 Monday 14 June Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 1-2 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) 0-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 2-1 Tuesday 15 June Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) 0-2 Group F: France vs Germany (21:00, Munich) 1-1 Wednesday 16 June Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) 0-1 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-1 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 2-0 Thursday 17 June Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 3-0 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) 0-2 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) 2-1 Friday 18 June Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 1-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 2-0 Group D: England vs Scotland (21:00, London) 3-0 Saturday 19 June Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) 0-2 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) 2-1 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 3-0 Sunday 20 June Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 2-0 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) 0-1 Monday 21 June Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) 0-3 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) 2-0 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) 1-1 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) 0-3 Tuesday 22 June Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) 0-2 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 3-0 Wednesday 23 June Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) 0-2 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) 2-0 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) 3-0 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest) 2-2
|
|
|
Post by rugbytoffee on May 26, 2021 18:22:52 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 1-2
Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 0-1 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 2-0 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 2-1 JOKER
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London) 2-0 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) 2-0 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) 1-1
Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 0-1 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) 1-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 3-0
Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) 1-2 Group F: France vs Germany (21:00, Munich) 1-1
Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) 0-1 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-1 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 3-0
Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 2-0 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) 1-3 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) 2-0 JOKER
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 1-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 2-1 Group D: England vs Scotland (21:00, London) 2-0
Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) 1-2 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) 2-2 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 2-0 JOKER
Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 4-0 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) 1-1
Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) 1-2 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) 2-1 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) 1-1 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) 0-3
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) 2-1 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 1-1
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) 1-2 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) 1-1 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) 2-0 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest) 2-1
|
|
|
Post by hrat20 on May 26, 2021 22:53:28 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 1-2
Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00,Baku) 2-1 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 3-1 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 3-1 JOKER
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London) 2-1 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest). 2-1 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam). 3-1
Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 2-1 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg). 2-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 2-1
Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) 1-3 Group F: France vs Germany (21:00, Munich). 2-2
Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg). 1-2 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-2 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 3-1. JOKER
Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest). 3-1 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen). 1-2 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam). 3-1
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg). 3-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 3-1 Group D: England vs Scotland (21:00, London). 4-1 JOKER Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest). 1-3 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich). 1-2 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 3-1
Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome). 2-1 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku). 1-2
Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam). 1-3 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest). 2-2 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen). 1-2 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg). 1-3
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London). 1-3 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow). 2-1
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville). 1-3 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg). 2-1 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich). 3-1 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest). 1-2
Good luck everyone and COME ON ENGLAND!! PS KOPITES R STILL GOBSHITES NSNO 👍
|
|
|
Post by ladefc89 on May 27, 2021 12:32:42 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June Group A: Turkey 1 vs 3 Italy (21:00, Rome) Saturday 12 June Group A: Wales 1 vs 1 Switzerland (15:00, Baku) Group B: Denmark 2 vs 0 Finland (18:00, Copenhagen) Group B: Belgium 3 vs 1 Russia (21:00, St Petersburg) Sunday 13 June Group D: England 2 vs 1 Croatia (15:00, London) Group C: Austria 2 vs 0 North Macedonia (18:00, Bucharest) Group C: Netherlands 2 vs 1 Ukraine (21:00, Amsterdam) Monday 14 June Group D: Scotland 1 vs 0 Czech Republic (15:00, Glasgow) Group E: Poland 1 vs 0 Slovakia (18:00, St Petersburg) Group E: Spain 1 vs 1 Sweden (21:00, Seville) Tuesday 15 June Group F: Hungary 1 vs 2 Portugal (18:00, Budapest) Group F: France 1 vs 1 Germany (21:00, Munich) Wednesday 16 June Group B: Finland 1 vs 2 Russia (15:00, St Petersburg) Group A: Turkey 1 vs 2 Wales (18:00, Baku) Group A: Italy 2 vs 1 Switzerland (21:00, Rome) Thursday 17 June Group C: Ukraine 2 vs 0 North Macedonia (15:00, Bucharest) Group B: Denmark 1 vs 2 Belgium (18:00, Copenhagen) Group C: Netherlands 2 vs 0 Austria (21:00, Amsterdam) Friday 18 June Group E: Sweden 2 vs 0 Slovakia (15:00, St Petersburg) Group D: Croatia 2 vs 1 Czech Republic (18:00, Glasgow) Group D: England 3 vs 1 Scotland (21:00, London) Saturday 19 June Group F: Hungary 1 vs 3 France (15:00, Budapest) Group F: Portugal 0 vs 1 Germany (18:00, Munich) Group E: Spain 2 vs 0 Poland (21:00, Seville) Sunday 20 June Group A: Italy 3 vs 0 Wales (18:00, Rome) Group A: Switzerland 2 vs 1 Turkey (18:00, Baku) Monday 21 June Group C: North Macedonia 1 vs 3 Netherlands (18:00, Amsterdam) Group C: Ukraine 1 vs 1 Austria (18:00, Bucharest) Group B: Russia 1 vs 1 Denmark (21:00, Copenhagen) Group B: Finland 0 vs 2 Belgium (21:00, St Petersburg) Tuesday 22 June Group D: Czech Republic 1 vs 3 England (21:00, London) Group D: Croatia 2 vs 0 Scotland (21:00, Glasgow) Wednesday 23 June Group E: Slovakia 1 vs 2 Spain (18:00, Seville) Group E: Sweden 2 vs 0 Poland (18:00, St Petersburg) Group F: Germany 3 vs 0 Hungary (21:00, Munich) Group F: Portugal 1 v 2 France (21:00, Budapest)
|
|