|
Post by toffeeowl on May 27, 2021 22:03:22 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 1-1
Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 2-2 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 3-1 #joker Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 2-1
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London) 2-0 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) 1-1 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) 2-1
Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 2-1 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) 2-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 3-2
Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest)1-1 Group F: France vs Germany (21:00, Munich) 2-2
Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) 1-2 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-1 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 2-1
Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 2-1 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) 2-2 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) 2-1 #joker
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 3-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 1-2 Group D: England vs Scotland (21:00, London) 2-2
Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) 1-3 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) 1-2 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 3-2
Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 2-1 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) 1-2
Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) 1-1 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) 2-1 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) 2-2 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg)1-3
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) 1-3 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 1-1
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) 1-3 #joker Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) 2-2 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) 3-0 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest) 1-3
|
|
billy
Bench Warmer
Posts: 142
|
Post by billy on May 28, 2021 11:52:43 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 0-3
Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 2-2 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen). 4-0 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg). 3-0
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London). 2-1 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest). 0-0 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam). 1-2
Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow). 0-2 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg). 1-0 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville). 3-1
Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest). 2-2 Group F: France vs Germany (21:00, Munich). 0-3
Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg). 1-3 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku). 1-2 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome). 2-1
Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 1-0 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen). 1-3 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam). 0-1
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 2-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow). 1-3 Group D: England vs Scotland (21:00, London). 1-2
Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest). 0-2 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich). 1-3. JOKER Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville). 3-1
Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 2-1 JOKER Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku). 2-1
Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam). 1-3 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest). 1-2 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen). 2-1 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg). 1-2. JOKER
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London). 1-1 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 1-3
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville). 0-2 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg). 1-2 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich). 1-2 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest). 1-1
|
|
|
Post by halewoodblue on May 28, 2021 17:27:53 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 1-3 🃏 Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 1-0 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 2-1 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 4-1
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London) 2-1 🃏 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) 2-0 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) 3-1 Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 1-3 🃏 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) 1-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 3-0 Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) 1-3 Group F: France vs Germany (21:00, Munich) 1-1 Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) 1-2 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-1 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 3-1 Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 2-0 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) 0-2 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) 2-1
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 1-0 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 1-2 Group D: England vs Scotland (21:00, London) 3-0
Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) 0-4 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) 1-1 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 2-0 Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 2-1 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) 1-3 Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) 1-4 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) 1-1 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) 1-2 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) 1-3
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) 1-1 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 1-1
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) 0-2 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) 2-0 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) 2-0 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest) 1-1
|
|
|
Post by empresstouch on May 30, 2021 21:09:49 GMT
GROUP STAGE:
Friday 11 June
Group A: Turkey 1-2 Italy
Saturday 12 June
Group A: Wales 0-2 Switzerland (JOKER 1) Group B: Denmark 1-2 Finland
Group B: Belgium 2-0 Russia
Sunday 13 June
Group D: England 1-1 Croatia
Group C: Austria 1-0 North Macedonia
Group C: Netherlands 2-0 Ukraine
Monday 14 June
Group D: Scotland 1-2 Czech Republic
Group E: Poland 2-1 Slovakia
Group E: Spain 3-1 Sweden
Tuesday 15 June
Group F: Hungary 2-3 Portugal
Group F: France 4-0 Germany (JOKER 2)
Wednesday 16 June
Group B: Finland 1-0 Russia
Group A: Turkey 2-1 Wales
Group A: Italy 2-0 Switzerland
Thursday 17 June
Group C: Ukraine 2-0 North Macedonia
Group B: Denmark 0-3 Belgium
Group C: Netherlands 2-0 Austria
Friday 18 June
Group E: Sweden 1-0 Slovakia
Group D: Croatia 1-1 Czech Republic
Group D: England 3-1 Scotland
Saturday 19 June
Group F: Hungary 1-4 France
Group F: Portugal 2-2 Germany
Group E: Spain 3-1 Poland
Sunday 20 June
Group A: Italy 3-0 Wales
Group A: Switzerland 1-2 Turkey
Monday 21 June
Group C: North Macedonia 0-1 Netherlands
Group C: Ukraine 2-1 Austria
Group B: Russia 0-0 Denmark
Group B: Finland 1-2 Belgium
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic 1-1 England
Group D: Croatia 1-0 Scotland
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia 0-3 Spain
Group E: Sweden 2-1 Poland
Group F: Germany 2-1 Hungary
Group F: Portugal 1-1 France (JOKER 3)
|
|
|
Post by blueandy1878 on Jun 4, 2021 5:42:09 GMT
GROUP STAGE Friday 11 June
Group A: Turkey vs Italy (21:00, Rome) 0-1
Saturday 12 June
Group A: Wales vs Switzerland (15:00, Baku) 1-2 Group B: Denmark vs Finland (18:00, Copenhagen) 2-1 Group B: Belgium vs Russia (21:00, St Petersburg) 3-1 *Joker*
Sunday 13 June
Group D: England vs Croatia (15:00, London) 3-1 Group C: Austria vs North Macedonia (18:00, Bucharest) 2-0 Group C: Netherlands vs Ukraine (21:00, Amsterdam) 2-0
Monday 14 June
Group D: Scotland vs Czech Republic (15:00, Glasgow) 1-2 Group E: Poland vs Slovakia (18:00, St Petersburg) 2-1 Group E: Spain vs Sweden (21:00, Seville) 3-1 *Joker*
Tuesday 15 June
Group F: Hungary vs Portugal (18:00, Budapest) 1-3 Group F: France vs Germany (21:00, Munich) 1-1
Wednesday 16 June
Group B: Finland vs Russia (15:00, St Petersburg) 0-2 Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) 2-0 Group A: Italy vs Switzerland (21:00, Rome) 2-0 *Joker*
Thursday 17 June
Group C: Ukraine vs North Macedonia (15:00, Bucharest) 2-1 Group B: Denmark vs Belgium (18:00, Copenhagen) 1-3 Group C: Netherlands vs Austria (21:00, Amsterdam) 3-0
Friday 18 June
Group E: Sweden vs Slovakia (15:00, St Petersburg) 1-1 Group D: Croatia vs Czech Republic (18:00, Glasgow) 2-1 Group D: England vs Scotland (21:00, London) 3-0
Saturday 19 June
Group F: Hungary vs France (15:00, Budapest) 1-3 Group F: Portugal vs Germany (18:00, Munich) 2-1 Group E: Spain vs Poland (21:00, Seville) 2-0
Sunday 20 June
Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) 2-0 Group A: Switzerland vs Turkey (18:00, Baku) 1-1
Monday 21 June
Group C: North Macedonia vs Netherlands (18:00, Amsterdam) 0-3 Group C: Ukraine vs Austria (18:00, Bucharest) 2-1 Group B: Russia vs Denmark (21:00, Copenhagen) 1-2 Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) 0-3
Tuesday 22 June
Group D: Czech Republic vs England (21:00, London) 1-2 Group D: Croatia vs Scotland (21:00, Glasgow) 2-1
Wednesday 23 June
Group E: Slovakia vs Spain (18:00, Seville) 1-3 Group E: Sweden vs Poland (18:00, St Petersburg) 1-2 Group F: Germany vs Hungary (21:00, Munich) 3-1 Group F: Portugal v France (21:00, Budapest) 2-2
|
|